Jak cieszyć się piękną biżuterią jak najdłużej? Zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami dotyczącymi prawidłowej pielęgnacji.

Kochamy tworzyć, nasze produkty są robione ręcznie i przez to unikatowe, dlatego w trosce o to, aby móc się cieszyć swoją ulubioną biżuterią jak najdłużej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek odnośnie pielęgnacji i prawidłowego użytkowania naszych produktów.

- Produkty na wysoko elastycznej gumce jak każda biżuteria lubią delikatne traktowanie, unikaj szarpania i mocnego naciągania, aby uniknąć odkształcania się gumki.

 - Unikaj kontaktu Twojej biżuterii z wodą.  Kąpiel z biżuterią może powodować matowienie a także zmianę koloru biżuterii. Twoja kolekcja nie lubi basenów, morza a także codziennych kąpieli w wannie czy pod prysznicem.

- Metale są szczególnie wrażliwe na kontakt z substancjami chemicznymi. Polecamy unikać kontaktu biżuterii z perfumami, kremami, produktami do make-upu, dzięki temu zmniejszysz ryzyko wchodzenia biżuterii w reakcje, które mogą powodować np. utratę koloru lub czernienie.

- Biżuteria zasługuje także na właściwe przechowywanie. Zrezygnuj z przechowywania jej w łazience, ponieważ wysoka wilgotność może powodować wchodzenie w reakcje i okazać się zgubna dla Twoich cudeniek. Biżuteria lubi przechowywanie w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.  Najlepszym wyborem będzie drewniana lub plastikowa szkatułka.

 - Elementy ze stali chirurgicznej są antyalergiczne, możesz je nosić bez obaw. Srebrna i złota powłoka na elementach z metalu może po pewnym czasie delikatnie zmieniać odcień lub ścierać się, to samo może dotyczyć kamieni, jest to proces naturalny, następuje pod wpływem użytkowania i w związku z tym nie podlega reklamacji.

Menu

Udostępnij

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się