Poznaj nas

Kamienie szlachetne i półszlachetne od wieków były obiektem pożądania. Doceniano nie tylko ich piękno, ale wierzono również w pochodzącą z wnętrza Ziemi moc kryształów i minerałów.

Dziś kamienie półszlachetne są powszechnie dostępne, cieszymy się ich pięknem każdego dnia, biżuteria z nich wykonana jest szlachetnym dodatkiem kobiecych stylizacji. Dodaje szyku i subtelności wzbogacając i inspirując w codziennym dążeniu do doskonałości tak naturalnym dla każdej z nas, bez względu na wiek, kolor włosów i ilość zmarszczek. Doceniamy ich piękno i urok nosząc je z coraz większą dawką nonszalancji lub w klasycznym wydaniu do biura, na spotkanie z przyjaciółką, do parku a nawet na piaszczystą plażę.

Piękno w czystej postaci

Kamienie półszlachetne i ich piękno, a także piękno kobiecego „Ja” stanowiły inspirację do powstania biżuterii BRACE jwlry, marka istnieje na rynku od 2014 a biżuteria przez nas tworzona jest z wielką pasją i zaangażowaniem z wysokiej jakości materiałów - kamieni półszlachetnych i wyselekcjonowanych dodatków ze stali szlachetnej i kruszców. Każda Klientka jest dla nas ważna i wyjątkowa, dlatego realizujemy nie tylko standardowe zamówienia, ale kontaktując się z nami można stworzyć własną kompozycję i niepowtarzalny model, także w niestandardowym rozmiarze.

Dziękujemy za odwiedziny w naszym sklepie i mamy nadzieję, że któryś z pięknych kamieni skradnie Wasze serce, tak jak skradły nasze i zostanie nieodzownym dodatkiem Waszych stylizacji codziennych i tych na wyjątkowe okazje. Liczymy także na Wasze opinie odnośnie naszych produktów, Wasze zdanie jest dla nas bardzo istotne.

BRACE jwlry – z miłości do kobiecego „Ja”.  Bo piękno jest w każdej z nas…

Menu

Udostępnij

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się